KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13658482
nr 1365 8482
Josep Coll Bardolet
(1912-2007), Spanien
Akvarell, Signerad, Flamencodansare, 37x45cm
Josep Coll i Bardolet, spansk bildkonstnär född 1912, död 2007.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:38:08
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Josep Coll Bardolet
Läs mer om Josep Coll Bardolet